Організація порядку в кухонних шафах

18 Ноя 2017 р.

Від грамотної організації робочого місця на кухні залежить зручність приготування і підтримання ідеального порядку. Професійні кухарі мають свою думку на рахунок створення комфортного дизайну інтер’єру на кухні. Перше, на що вони звертають увагу, це далеко не краса фасадів і наявність суперсучасної техніки. Для них важливо правильне і зручне наповнення ящиків і шаф.

Внутрішній простір кухонних шаф — це окреме питання, на яке слід звернути увагу . У них зберігається безліч дрібниць, які потребуються в процесі приготування їжі. Багатофункціональний дизайн дозволяє розмістити всі предмети в порядку, який зручний для господині кухні. До того ж, зараз розробники дизайну інтер’єру пропонують різноманітні варіанти підставок, розділювачів, держаків і т.д.

Кухонні меблі досить консервативний предмет, який змінюється не так часто. Тому, перед покупкою або замовленням цього меблевого елемента необхідно ретельно продумати про його наповнення. Незручне розташування створює великі труднощі в доступності до кухонного начиння, а іноді навіть небезпеку. Буде дуже прикро, якщо нові меблі принесуть замість задоволення розчарування, через погану організацію зберігання.

Висувні механізми дозволяють максимально практично використовувати внутрішній простір шаф. При виготовленні меблів на замовлення легко передбачити необхідні габарити ящиків, що дає можливість мати безперешкодний доступ до вмісту.

Для тих, хто любить готувати і користується ємкостями великих розмірів, підійдуть широкоформатні шафи. Глибокі і широкі шафи створюють додаткове місце для зберігання. До того ж, завдяки ним розвантажується стільниця. При розробці кухонного дизайну інтер’єру слід враховувати, що максимальне навантаження лягає на нижні ящики і полиці. Найчастіше верхній ярус шаф взагалі відсутній або ж є легкі відкриті полиці.

Рекомендуємо звернути увагу на ергономічні висувні конструкції. Вони дозволяють розкласти необхідні предмети по порядку, що полегшить пошук і сприяє підтримці санітарної гігієни. Висувні ящики варто обладнати вставними системами. Зараз виробники пропонують широкий вибір систем зберігання різних форм, виготовлених з різних матеріалів. Спеціальні вкладиші дозволяють розміщувати найрізноманітніші предмети, наприклад — магнітні дошки дозволяють фіксувати металеві аксесуари, антиковзаючі системи утримують скляний посуд. При такому практичному підході зовсім не порушується естетична частина дизайну інтер’єру. Широкий вибір моделей і матеріалів задовольнить будь-який, навіть найвимогливіший смак.