5 простих порад, як позбутись від негативної енергетики

07 Ноя 2017 р.

Дати точне і, головне, правильне визначення тому, що таке негативна енергетика в будинку не зможе, напевно, ніхто. Швидше за все, це просто підсвідоме відчуття дискомфорту, коли розумієш, що вдома незатишно і навіть стіни, здається, тиснуть. Сьогодні ми поговоримо про те, як від цього відчуття позбутися і нейтралізувати дію непояснених негативних факторів.

Сила ароматів

Кожен будинок або квартира має свій запах. Це суміш тонких ароматів, які наповнюють ваше життя: парфум чоловіка, запах дитячих сумішей, бабусиних трав в подушечках, вашого лаку для волосся … Добре, якщо гармонія цих нот складає приємну композицію, але так буває, на жаль, не завжди. Після ремонту квартира пахне будматеріалами і пилом так, ніби вона зовсім нежитлова, а якщо в квартирі до вас жили (або живуть з вами) дуже літні люди, то інтер’єр, швидше за все, наповнений запахом ліків. Деякі домашні тварини також додають свою лепту … І навіть якщо ви вже звиклися і, як то кажуть, принюхалися, це не означає, що ваша підсвідомість спокійно сприймає неприємні запахи. Спробуйте провести вдома ароматерапію! Купуйте аромалампу або тліючі пахощі — наповніть свій будинок затишком і спокоєм за допомогою ароматних масел і улюблених ароматів. До слова, ароматизовані свічки в даному випадку теж можуть допомогти.

 

 

Провітрювання

Ароматерапія — це прекрасний засіб, щоб позбутися негативної енергії в будинку. Але яким би ароматним не було повітря, воно не повинно застоюватися в кімнатах! Візьміть собі за правило провітрювати інтер’єр щовечора перед сном, не дивлячись на погоду. По-перше, це корисно для здоров’я, а по-друге, це сприятливо впливає на атмосферу в домі. Таким чином ви впускаєте в нього тільки свіже, чисте повітря.

 

Позбавляйтеся від безнадійно зіпсованих речей

Сьогодні практично кожному зламаному предмету можна дати друге життя і знайти інше застосування. Але не завжди це потрібно робити. Не зклеюйте осколки розбитої вази в вироби, не намагайтеся змайструвати зі зламаного стільця вішалку або ще що-небудь. Багато ви таким чином не заощадите, але ризикуєте створити відчуття дискомфорту і захаращеності в інтер’єрі, що і можна по суті назвати «негативно енергією». Взагалі вважається, що будь-який зламаний предмет є носієм тієї самої «поганої» енергетики. Фахівці рекомендують: не замислюючись викидайте старі речі і меблі, або віддайте їх тим людям, яким, можливо, не по кишені нові речі.

 

Дзеркала

Фахівці стверджують, що позбутися від негативної енергії в будинку можна за допомогою дзеркал. У той же час багато хто з нас надає дзеркалам занадто містичне значення. Як би там не було, важливо не кількість і навіть не розмір дзеркал, а їх розташування. Скажімо, дзеркало в спальні має бути розташоване так, щоб, лежачи на ліжку, ви боковим зором не бачили свого відображення — це створює підсвідому напругу. Також не рекомендується вішати дзеркала навпроти дверей, оскільки ефект може бути лякаючим.

 

Теплі відтінки

Зараз, коли за вікном поступово холоднішає, саме час додати в інтер’єр теплих, м’яких відтінків, які зроблять будь-яку кімнату більш затишною і комфортною для відпочинку. Якщо ремонт не входить у ваші найближчі плани, то просто внесіть в оформлення будинку м’яке, тепле світло, постеліть бежеві або коричневі пледи, змініть чохли диванних подушок, і ви побачите, наскільки сприятливо це подіє!