12 хитрощів, які має знати кожний чоловік

06 Ноя 2017 р.

Люди з гарною фантазією вже давно змогли знайти нову область застосування цілком звичайним предметам. Корисні хитрощі або як їх сьогодні прийнято називати «Лайфхаки», допоможуть спростити життя і зробити його більш комфортним. Всі поради доступні і багато хто навіть здивується тому, що все так просто.

Розглянемо кілька простих порад, які допоможуть у повсякденному житті:
1. Багато чоловіків стикалися з тим, що під час роботи з пилкою з’являється скрип, інструмент розхитується або ж погано рухається. У такому випадку рекомендується протерти зубці звичайним милом.

2. Є ще одна порада, що стосується пили, а саме розпилювання фанери. Коли залишається пару сантиметрів деталі часто ламаються, залишаючи після себе крайку. Щоб цього не сталося, варто скористатися порадою — скріпіть розрізані частини лещатами або будь-яким іншим подібним механізмом.

3. Після фарбування стін або будь-яких інших поверхонь кисті часто твердіють, і використовувати їх нормально вже не вийде. Є одна корисна порада, тобто домашня хитрість, яка дозволить уникнути цієї неприємності — покладіть кисть в поліетиленовий пакет і гарненько зафіксуйте край.

4. Щоб добре різали ножиці, їх рекомендується змастити воском або парафіном.

5. Часто рідкі засоби після використання залишають після себе пару крапель, які замазують пляшку, руки і різні поверхні. Щоб цього не сталося, необхідно зробити невеликий манжет з губки, яка буде поглинати небажані краплі.

6. У тому випадку, якщо в раковині стала погано стікати вода, — засипте в сток по 0,5 ст. солі на кожен літр гарячої води.

7. Якщо на дерев’яних меблях з’явилися подряпини, то перекрити їх можна за допомогою відповідного за кольором крему для взуття.

8. Напилок зносився і вже не дозволяє отримати хороший результат, тоді є один секрет — покладіть його в міцний розчин нашатирю. Через кілька хвилин дістаньте і залиште в провітрюваному місці, не забуваючи періодично перевертати його. Через кілька днів на його поверхні з’явиться товстий шар іржі, який варто видалити, використовуючи щітку по металу. Це дозволить зробити напилок знову придатним до роботи.

9. Корисна хитрість для будинку, яка стане в нагоді багатьом чоловікам — якщо на одязі залишився відбиток помади, тоді можна використовувати лак для волосся. Нанесіть лак на місце забруднення, залиште на 10 хв, а потім, протріть, використовуючи вологу губку. Залишиться тільки випрати річ звичайним способом.

10. Багато хто стикався з такою ситуацією, що з пофарбованих металевих предметів облущується фарба. Щоб уникнути цієї неприємності, необхідно перед нанесенням фарби обробити металевий предмет оцтом і почекати, поки він висохне.

11. Дуже складно працювати зі склом, оскільки воно тріскається і стає непридатним. Якщо потрібно просвердлити скло, то можна скористатися маленькою хитрістю,яка полягає в тому, що використовується мідна трубка необхідного діаметра. При цьому місце, де має бути зроблено отвір, потрібно присипати подрібненим порошком від точильного каменю.

Часом дуже складно відкрити банку з консервацією. Є простий спосіб — необхідно опустити банку кришкою вниз на кілька секунд в миску з гарячою водою.