Наша ціль – Ваш комфорт

За роки роботи у сфері меблевої індустрії, наша команда досконало вивчила потреби наших клієнтів. Саме тому, усі наші пропозиції – це не просто асортимент будь-яких товарів. Перед тим, як щось вам запропонувати ми проводимо ретельний аналіз ринку, відбираємо найкращих виробників, перевіряємо товар на якість та довговічність власноруч. В результаті цього, ми впевнені в тому, що ви залишитесь задоволеними якістю, ціною, сервісом, та комфортом від придбаних меблів.

1

Соціальне підтвердження

На наші сторінки в соціальних мережах підписані тисячі користувачів, з яких більше ніж 800 уже стали нашими клієнтами. Щонайменше 150 клієнтів залишили позитивні відгуки. Щодня кількість підписників зростає, в середньому, на 50 людей.

2

Кваліфікований персонал

Для нас дуже важливо, щоб у наших клієнтів залишилось позитивне враження від спілкування з нашими представниками. Тому наші менеджери постійно проходять майстер-класи для підвищення рівня обслуговування клієнтів.

3

Зворотній контакт 24/7

Ми стараємося максимально швидко та своєчасно опрацьовувати замовлення наших клієнтів та відповідати на будь-які запитання стосовно нашої продукції. Наша служба підтримки у соціальних мережах працює цілодобово і без вихідних.

4

Безкоштовна доставка по Україні

Ми пропонуємо нашим клієнтам безкоштовну доставку до поштового відділеня у будь-якому місті України. Ми працюємо з такими перевізниками, як Нова Пошта, InTime, Meest Express, Delivery, Автолюкс та ін.

Досягаємо успіху разом

Ми відкриті для співпраці!

Якщо у Вас є пропозиції щодо співпраці, залиште свої данні або звяжіться з нами. За детальною інформацією звертайтесь за контактними номерами чи пишіть на E-mail.

Зв’язатись